Kariéra ve firmě OSEVA UNI, a.s.

Pracovní příležitosti Vám nabízíme na mnoha místech České republiky (viz mapa).

Mapa - klikněte pro zvětšení

Klikněte pro zvětšení.

Jsme tradiční ryze českou firmou zabývající se výrobou a obchodem osiv a merkantilů (krmiv a potravin rostlinného původu). Dále obchodujeme s minerálními hnojivy a přípravky na ochranu rostlin. Našimi zákazníky jsou především zemědělské podniky prvovýroby. Máme certifikovány systémy řízení kvality dle ISO 9001:2015, ISO 22000:2005 a ISO 50001:2011, které nám výrazným způsobem pomáhají efektivně a racionálně řídit všechny firemní procesy včetně procesů v personální oblasti. Dlouhodobá strategie firmy je růst na trzích souvisejících se zemědělstvím. Abychom tyto strategické cíle mohli naplňovat, potřebujeme neustále budovat profesionálně zdatný tým zaměstnanců. Dnešní doba přináší stále větší a větší nároky na zboží, služby, ale také na ochranu a udržitelnost životního prostředí. Naše firma bedlivě sleduje vývoj těchto nároků a klade důraz na plnění všech povinností plynoucích z těchto požadavků. Proto podporujeme rozvoj odborných znalostí a dovedností svých pracovníků, aby dokázali bezchybně reagovat na měnící se podnikatelské a společenské prostředí.

Aktuální volná pracovní místa

profesemísto výkonu prácedetailaktualizováno
Řidič VZVFiliálka ChoceňDělník - řidič vysokozdvižného motorového vozíku, řidič nákladního automobilu. Nástup možný ihned!13. 1. 2021

Pokud Vás některá pracovní pozice zaujme, neváhejte nás ihned kontaktovat:

Jana Nováková
tel.: 465 467 558
e-mail: novakova@osevauni.cz.

Pokud si nevyberete z aktuální nabídky volných pracovních příležitostí, ale přesto byste chtěli pracovat v našem týmu pracovníků, dejte nám o sobě vědět. Nejlépe, když pošlete svůj životopis (e-mail: novakova@osevauni.cz) včetně charakteristiky profese, kterou byste chtěli v naší firmě vykonávat.

Jakmile budeme mít pro vás vhodnou nabídku, ozveme se!

Pro posílení motivace našich zaměstnanců nabízíme mimo jiné tyto výhody:

  1. Příspěvek na životní pojištění
  2. Zvýhodněné závodní stravování
  3. Odměna při pracovních jubileích, při odchodu do důchodu
  4. Péče o bývalé zaměstnance po odchodu do důchodu
  5. Možnost využívat za zvýhodněných finančních podmínek rekreační zařízení v Deštném v Orlických horách